Vchodové Eurodveře

Popis:
popis: Tajemství každého domu uzatrávajú i otevírají dveře vstupní. Nejenže jsou neodmyslitelnou kostkou ve stavebnici domu, ale jsou výrazem vašeho vkusu a estetiky. Dotvářejí celkový estetický vzhled bydlení.

Splňují základní funkci a to je zorientování návštěvníka, ukátať kde je vstup do domu.

Vchodové eurodveře jsou svým barevným provedením, škruktúrou a variabilitou provedení ideálním řešením pro vstup do budov. Vchodové eurodveře mají nezaměnitelnou kresbu, sluší každé stavbě a podporují harmonickou atmosféru bydlení.
Vchodové eurodveře oddělují vnitřní prostor a vnější prostředí. Chrání nás tedy mimo jiné před nepříznivými klimatickými vlivy.

Tvar, velikost a celkové provedení eurodveře přizpůsobíme Vašim individuálním přáním. Při navrhování eurodveře Vám rádi poradíme a vyrobíme jakýkoliv tvar, který lze vyrobit.

Nátěrový systém chrání vaše eurodveře před plísněmi, hnilobou a UV zářením. Zaručuje jejich dlouhou životnost. Nátěry jsou ekologické a jejich estetický vzhled vyjadřuje dokonalost tvarů dveří.

Vchodové eurodveře jsou dominantním prvkem celého domu.

Vchodové eurodveře jsou vyrobeny toutéž technologií jako eurookna, jen s tím rozdílem, že místo skla může být použita dřevěná výplň různých druhů a to:
- Tepelněizolační hladká,
- Tepelněizolační jednostranně reliéfní,
- Tepelněizolační oboustranně reliéfní,

Kombinací dřeva a skla v různých tvarech se dá dosáhnout velmi velká a rozmanitá škála vchodových eurodveře. Eurodveře jsou vybaveny bezpečnostním zámkem s vícebodovým uzavíráním ovládané "klikou - klikou" nebo "koulí - klikou". Závěsy jsou nastavitelné ve třech směrech Baka - 3D PROTECT - SIMONSWERK.


Typy vchodových dveří:
zpět na nabídku