Plastové dveře

V úvodu je třeba předeslat, že vchodové dveře jsou jedním z nejpoužívanějších výplňových prvků domu. V tomto duchu je také třeba jejich výrobu směřovat. Jakákoliv nemístná úspora by v tomto případě mohla znamenat spí‘ opačný finanční efekt v podobě oprav, reklamací, seřizování atd.

Při výběru vhodného profilu je třeba brát do úvahy především umístění vchodových dveří a jejich finální vystavení působení slunečních paprsků, typ uvažované dveřní výplně, j ejí plochu a povrchovou úpravu, dále pak typ rámu, jeho výztuhu a v neposlední řadě směr otvírání vchodových dveří. Obecně lze říci, že čím více slunce a barev, tím kvalitnější materiál a zpracování je třeba k bezchybnému fungování celého vchodového systému. Ten musí být v každém případě vždy samonosný, čili i po vysklení výplně musí křídlo držet tvar i pevnost !!!

Dveřní výplně těchto sérií představují základní nabídku typů a tvarů. Povrchové desky tvoří plast ABS/PMMA, který je vakuově tvarován na formách. Nabízíme dostatečné množství tvarů prolisů, každá ze základních výplní je pak doplněna tzv. bočním panelem pro širší varianty vchodových dveří. Boční panely jsou plnohodnotnými výplněmi, vyráběnými v základních rozměrech a lze je použít i jako panely hlavní.

Co se týče barev, ty korespondují s požadavky výrobců oken a dveří na základní bílé provedení ( RAL 9016 a 9003 ) a následně pro imitace dekoru dřeva. Na trhu plastových a hliníkových profilů se používají různé fólie „dřevodekoru“, z nichž asi nejrozšířenější jsou fólie německého výrobce- firmy Renolit, dále se pak můžete setkat s foliemi Hornschuch, nebo Cova.
Pro plastové dveřní výplně jsou v současnosti nabízeny 3 imitace dřevodekoru Renolit – zlatý dub, mahagon a ořech.


Vzor dveří 1


Vzor dveří 2

zpět na nabídku